Fotografický slovník
Náhodný výber výrazov
z fotografického slovníka
 • Farebný šum
  Farebný šum vzniká pri fotografovaní v slabých svetelných podmienkach, najmä ak je nastavená vysoká citlivosť snímača. Na celej fotografii je množstvo rôznofarebných rušivých bodov.
 • AE - Automatický program
  Automatická expozícia. Automatický režim fotografovania, nastavenie všetkých parametrov zabezpečí fotoaparát, fotograf iba stláča spúšť.
 
 
Verzia pre mobil
Internetová stránka Panorámy Slovenska vo vašom Androide alebo Smartphone
 
Panorámy pre mobil
 
 
Panoráma newsletter
Chcete dostávať informácie
o novinkách v oblasti fotografovania panorám alebo info o nových panorámach?
 
Napíšte email a info budete dostávať emailom do schránky
Emailová adresa:
Zasielanie noviniek emailom môžete kedykoľvek zrušiť
 
 
Novinky Panorámy Slovenska
 • Slovník
  (28.03.2013)
  Fotografická slovník obsahuje podrobný a prehľadný popis výrazov používaných vo fotografickej terminológií. Slovník napomáha ľahšiemu porozumeniu špecifickým výrazom s ktorými sa stretávame pri fotografovaní a spracovaní fotografií.
  viac ...
 • Panorámy Slovenska pre Androidy a Smartphony
  (28.12.2012)
  Spustenie internetovej panoramatickej stránky Panorámy Slovenska sk pre Androidy a Smartphony na adrese www.mobile. panoramyslovenska.sk
  viac ...
 • Vytvárame HDR fotografie (3. November 2012)
  (24.11.2012)
  Panoramatický newsletter - November 2012. Súťaž o digitálny fotoaparát Nikon L25 a ďalšie ceny, fotografovanie panorám v Košiciach a škola digitálnej fotografie - vytvárame HDR fotografie
  viac ...
 

Pula - Chorvátsko

 Fotoalbum mesta Pula

Fotografie z ciest po Chorvátskej Istrie, tentokrát som zablúdil do hlavného mesta Istrie, do mesta Pula, kde som navštívil štvrté najväčšie a zároveň najzachovalejšie Rímske koloseum, ktoré domáci obyvatelia volajú "Aréna" a ktoré v podzemí ukrýva archeologické vykopávky nájdené priamo pod koloseom.

Okrem Kolosea som navštívil aj morské akvárium oceánografického inštitútu v Pule, ktorý sa stará aj o zachovanie morských korytnačiek a to pozorovaním kladenia vajec na plážach v okolí Puly kde po nakladení vajec korytnačkami tieto vajcia vyhrabú a samotné liahnutie sa deje v priestoroch inštitútu.

 
Dátum vytvorenia: 07.01.2015   Zobrazený 1735x
 

Kopírovanie alebo publikovanie
obsahu tohto webu je zakázané